Tel: 0903 970 607 | Email: info@zdravadovolenka.sk

Vaše reakcie

Odpovedali ste na naše otázky po absolvovaní kurzu:

Detoxikačný kurz sa mi veľmi páčil. Atmosféra na kurze bola výborná, Spoznala som nových, zaujímavých ludi, ktorí ma svojimi názormi veľmi obohatili. Všetci sme mali rovnaký ciel, urobiť pre svoje zdravie niečo, čo ma význam. Páčil sa mi prístup organizátorov kurzu Romana a Jara, ich zanietenie pre správnu vec. Rozcvičky a meditácie boli vynikajúce, tiež aj ostatne aktivity. Počasie nám bolo naklonene a tak vychádzky do prírody boli krásne. Celý program kurzu bol vynikajúci.
Mojim zámerom bolo detoxikovať si organizmus, čo sa mi aj splnilo. Výsledky meraní pred a po kurze to hovoria jasne. S váhou so išla len mierne dole, znížil sa mi telesný tuk, zvýšila sa mi telesná voda, zvýšila svalová hmota, zvýšila kostná hmota a znížil sa mi metabolický vek. Som spokojná so svojím telesným zdravím a tiež ma to obohatilo aj na úrovni môjho poznania. Cítim sa výborne.Pocit hladu som pociťovala iba prvý deň kurzu, potom to už bolo jednoduché.
Kurz všetkým odporúčam.
Doma pokračujem v nastavení, ktoré som si priniesla domou, čerstvé ovocne a zeleninové štiavy sú súčasťou môjho jedálneho lístka a samozrejme aj pohyb. Do budúcna si rada iste zopakujem takýto kurz, kde si človek naberie mnoho nových skúsenosti, spozná nových lúdi, ma možnosť aktívne relaxovať, spoznávať nové zákutia našej krajiny.
Dakujem organizátorom, spoluúčastníkom kurzu za krásne prežitý týždeň .
S pozdravom Iveta Prachárová


 

Ako sa ti páčilo na kurze ?

Učím sa kráčať životom ako prichádza, prijímať to čo mi prináša a nemať veľké očakávania, preto som s takýmto postojom išiel aj na kurz. Napriek tomu boli za tým určité očakávania, veď očakávania sú tým čo nás v živote motivuje k aktivite, (hovorím za seba). Preto som si vybral a išiel na tento kurz. Moje pocity: detoxikačný kurz v Turčianskych Tepliciach – termín 15. – 20. máj 2015 vysoko prekročil všetky moje očakávania a predstavy o ňom. Môžem povedať, že všetko čo sa na kurze udialo, všetko sa mi páčilo. Nemám žiadne zásadné výhrady, cítil som sa vynikajúco, nádherné prostredie, nádherní ľudia, príroda, pokoj, všetko vo mne silno rezonuje. Ďakujem za posilnenie telesného a duševného zdravia, vnútorného pokoja a radosti zo života.

Zmenilo sa niečo ohľadom tvojho tela alebo myslenia?

Áno, zmenilo, cítim sa výborne, ako som už vyššie napísal - upevnil som si svoje telesné a duševné zdravie. Ďakujem.

Odporučil by si to svojim známym/rodine?

Už sa tak aj stalo, odporučil som a naďalej odporúčam každému človeku. Je mi ľúto tých ľudí, ktorí nepočúvajú, lebo tým ľuďom nemôžem nič nepovedať. Paradoxom je, že sú to práve moji najbližší. Pokiaľ by na kurze našiel svoje uzdravenie iba jeden človek, moje odporúčanie má zmysel. Ja som uzdravenie našiel, takže niet o čom polemizovať. Ďakujem.

Ako to bolo s nejedením? :)

Ja by som to nenazval nejedením, lebo každý mal možnosť najesť sa do sýtosti. Okolo sú reštaurácie, obchody. Okrem toho sme mali predsa bohatú živú stravu v podobe čerstvých zeleninových a ovocných štiav. Ja osobne som vďaka tomu v kombinácii s pohybom na čerstvom vzduchu v lesoch Veľkej Fatry očistil svoje telo a navyše z neho zhodil 3 kg prebytočných tukov. Najdôležitejšie pre mňa ale bolo mentálne očistenie aj s pomocou praktík, ktoré boli súčasťou tohto kurzu. Tieto zaujímavé praktiky boli pre mňa milým prekvapením. Aby som ich poznal, musel som ich osobne zažiť. Priniesli mi vyrovnanosť a pokoj mysle. Za všetkým boli láskaví a milí ľudia, ktorí mi svojím zdieľaním ukázali ako na to, dali mi návod ako ďalej cestou ku zdraviu a ku šťastiu. Aj keď som pil iba šťavy a vodu počas celého kurzu, teda 1 týždeň, nepociťoval som žiaden hlad. Chránil ma silný láskavý duch komunity nášho kurzu.

Zúčastnil by si sa ešte niekedy tohoto kurzu?

Áno, a aj sa určite zúčastním! Život a zdravie. Ďakujem.

odpovedal MUDr. Pavol Gavaľa, PhD.

 


 

Cítim sa nesmierne šťastný, lebo som dostal tento kurz ako dar od svojho priateľa.
Osobne som si nemohol vysnívať lepšie prostredie, kolektív, vedenie metódu a cestu detoxikácie akú som dostal na týždňovom pobyte v Turčianskych Tepliciach.
Doteraz sa mi premietajú ľudia a situácie z krásneho a priateľského podujatia.

Či sa niečo zmenil ohľadom môjho tela alebo myslenia? Môžem povedať že mnoho.
Bol som na dne so svojou energiou, unavený, vyčerpaný, bez chuti na jedlo a na život s nezastaviteľne stúpajúcou nadváhou. Nevedel som či je ešte možné nájsť nejakú pomoc, lebo u lekára ma čakali ďalšie jedy.
Hneď na detoxe sa konečne sa pohla moja váha dole. Už som nedúfal že pôjdem zo 130 kilogramov dole aspoň na 95. Dnes viem že kedykoľvek budem potrebovať, môžem sám, alebo s overeným kolektívom pokračovať na znižovaní hmotnosti na potrebnú hladinu.
Utíšil sa môj črevný trakt a naštartoval som zdravé trávenie, ktoré mi už roky komplikovalo život.

Podľa potreby si taký detox zopakujem aj na budúce a určite na neho pošlem aj svojich blízkych.

Zaujímave bolo že som ani nezbadal prechod z denného stravovania sa na nastavený program a necítil som žiadne komplikácie a vôbec ma nenapadlo slovo hlad, nie-jedenie a detoxikácia boli dostatočne vysvetľujúce slová, ktoré som aj prežíval.

Ešte raz, VĎAKA svojmu priateľovi, organizátorom, kolektívu a aj V.M. že som túto životnú šancu pre životnú zmenu nový štýl dostal. VĎAKA.

Jano.


Ako sa ti páčilo na kurze ?
Kurz byl moc příjemný. Líbila se mi tam pohoda, klidná cvičení, atmosféra, kdy všichni táhneme za jeden provaz ku svému lepšímu zdraví, podporujeme se. Cením si jasného detoxikačního režimu, návyků, které jsem se naučila a pokračuji v nich dál.


Zmenilo sa niečo ohľadom tvojho tela alebo myslenia?
Znovu jsem si potvrdila, že ve skupině se to lépe táhne. Potěšilo mne, že jsem téměř nezhubla (nepotřebovala jsem to - se svými 58 kg), ale že se i při režimu šťáv zlepšily moje tělesné parametry (kostní hmota, svalstvo). Tělo evidentně udělalo to, co potřebovalo. Hodně se mi odlehčilo, nabilo mě to, méně spím, cítím se dobře. Trávicí trakt, který nejvíc potřeboval regeneraci ještě úplně všechno nevyřešil, to cítím, ale událo se hodně změn (i přes stavy mírné krize). Motivovalo mě to dotáhnout to ale dokonce, proto jsem zatím stále ještě na šťávách (druhý den po příjezdu) a na dalším detoxu mě rozhodně v nějaké verzi čekejte znovu :-).


Odporucil by si to svojim znamym/rodine?

Doporučuji to každému :-)


Ako to bolo s nejedením? :)
Nejíst mi nevadilo vůbec. Vlastně mě to těšilo. Že dělám konečně to, co potřebuji dělat. A mám v tom podporu.

Zucastnil by si sa este niekedy tohoto kurzu?

Jasné :-)

obejmutí oběma,
Světla VaštováAko sa ti páčilo na kurze ?
Som nadšená, ľudia, prostredie, organizácia - celková atmosféra boli super! 

Zmenilo sa niečo ohľadom tvojho tela alebo myslenia?
Určite, po niektorých cvičeniach a meditáciách som mala konkrétne energetické zážitky, niektoré z nich ešte pretrvávajú. 

Odporucil by si to svojim znamym/rodine?
Áno. 

Ako to bolo s nejedenim? :)
Myslela som si, že sa budem musieť prekonávať, ale v reále, keď sa občas ozval hlad, ovocná šťava ma s prehľadom zasýtila. 

Zucastnil by si sa este niekedy tohoto kurzu?
Rada :)

Ing. Nina Konôpková

To Top
©2016 Zdravo a veselo, s.r.o.